Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Usługi kosmetyczne i zdrowotne

  Medcorp - sprzęt medyczny wysokiej jakości OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 5, 2022 05:57 - Usługi kosmetyczne i zdrowotne - cała Polska
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Diagnostyka obrazowa w medycynie jest aktualnie naprawdę mocno rozwinięta. Aby jednak pozwoliła usprawnić proces diagnozowania chorych, potrzebny jest sprzęt cechujący się wysoką jakością. Firma Medcorp to ceniony dostawca sprzętu bardzo wysokiej jakości, który gwarantuje precyzyjny proces diagnozowania. Co istotne, w ofercie firmy znalazły się też takie usługi, jak konfiguracja zakupionego sprzętu oraz szkolenia dla lekarzy poświęcone obsłudze zakupionego sprzętu. Decydując się na zakup urządzeń do diagnostyki obrazowej, można także liczyć na serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W swojej ofercie firma ma aparaty USG, echokardiografy oraz papier do USG. Wszystkie urządzenia są pełnowartościowe oraz gwarantują najwyższą dokładność. Siła firmy tkwi w świetnie do swojej pracy przygotowanym personelu, który ma naprawdę duże doświadczenie i bardzo dużą wiedzę teoretyczną. Chętnie odpowiada na najtrudniejsze nawet pytania zadawane przez klientów, pomagając w podjęciu decyzji.

Medcorp to firma oferująca usługi na najwyższym poziomie. Bardzo dobry wybór dla wszystkich poszukujących sprzętu do diagnostyki obrazowej charakteryzującego się bardzo wysoką jakością. Ogromny wybór, przystępne ceny oraz doradztwo zawsze wtedy, kiedy klient tego potrzebuje!

Kontakt:

Biuro MedCorp Polska
tel. 501 230 275
e-mail: arek@medcorp.pl
https://medcorp.pl/
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.