Test psychologiczny - PERSO.IN

October 5, 2022 05:16 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
PERSO.IN® to narzędzie diagnostyczne, dzięki któremu odkryjesz zróżnicowanie psychologiczne między ludźmi. Nie wiesz jakie umiejętności wynikają z Twojej osobowość? Nie jesteś pewny, w gdzie się sprawdzisz? Skorzystaj z naszego testu i dowiedz się, gdzie najlepiej wykorzystasz swoje uzdolnienia.

wypełnij ankietę internetową przygotowaną przez psychologów. Składa się ona ze 150 pozycji testowych. Dzięki nim możliwe jest poznanie siebie w pięciu obszarach. Są to: Ludzie, Doświadczenia, Obowiązki, Trudności.

Na bazie rezultatów utworzymy spersonalizowany raport, który ujawni Twoje naturalne predyspozycje i będzie zawierać instrukcje jak wykorzystać cechy swojej osobowości w życiu prywatnym i zawodowym. Dzięki niemu dowiesz się jaki jesteś i jak mogą postrzegać Cię ludzie. Poznasz też Twoje naturalne wyróżniki, a także dowiesz się na co poświęcić więcej czasu. Po wykonanym badaniu masz możliwość, by omówimy wyniki z certyfikowanym trenerem.

PERSO.IN to narzędzie z pełną wiarygodnością naukową, który posiada solidną podstawę teoretyczną. Przy projektowaniu ankiety odnieśliśmy się do zweryfikowanego w badaniach naukowych modelu Wielkiej Piątki. Ponadto został poddany normalizacji polegającej na wykonaniu badań na szeroką skalę, dzięki czemu możemy odnieść Twoje wyniki do Polaków. Zastosowana w nim metodologia wielokrotnie dowiodła swojej trafności.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.