CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Rybnika i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 15:39 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza firma Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Fabrykujemy kompetentne usługi agrarne czy też aplikujemy obsługą domostw rolniczych.Na wszystkie robione profesje czy też usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Termin realizacji determinujemy wedle wymogów petenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem tudzież załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy jak i słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie oparte na pielęgnowaniu całego szeregu gatunków zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych kierowców, spedytorów oraz wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to sporządzanie usług w zakresie frachtu osób lub rzeczy pojazdami, które są utrwalone na obrębie Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to wożenie ludzi albo rzeczy na otoczenie innego kraju ewentualnie importowanie spoza granicy do Lokalny.
94313
Ogłoszeń
102
Miast
4099
Użytkowników
939
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.